قیمت تلویزیون ال ای دی فیلیپس

قیمت تلویزیون ال ای دی فیلیپس

قیمت تلویزیون ال ای دی فیلیپس به همراه مشخصات فنی و ظاهری به شرح زیر تنظیم شده است. قیمتهای فوق براساس قیمت اصلی و واقعی فیلیپس است که از طرف شرکت فیلیپس اعلام شده است.

قیمت مقوله مهمی است که باعث خرید یا عدم خرید می شود. در کشورهای جهان اول، به دلیل عملکرد صحیح بازار و سیاستهای درست دولتها شما نمی توانید جنس تقلبی یا بدون شناسنامه پیدا کنید. در صورتی که پیدا شود هم بلافاصله مشخص می گردد اما در ایران اصلا اینطور نیست و این مشکلی است برای شما و بنده که یک مصرف کننده در صنف دیگر هستم. حال باید چکار کرد. ما نمایندگی فروش فیلپس در تهران هستیم. در روز شاید بیش از 10 ها مورد تماس داریم که جنس فیلیپس خریدیم و بعد از مدت کمی سوخته یا خط روی صفحه آن افتاده است. وقتی پیگیر شدیم دیدیم که اصلا فیلیپس نیست و از فیلیپس فقط مارک آن را دارد به همین جهت در بازار ایران جدا از قیمت ابتدا باید مطمئن شویم که جنس اصل هست یا نه و بع8د به مقایسه قیمتها بپردازیم.

تلویزیون ال ای دی فیلیپس
تلویزیون ال ای دی فیلیپس

از کجا تلویزیون فیلیپس اصل و فرع را بفهمیم؟

با توجه عدم اجرا شدن کپی رایت در ایران هر کسی هر کاری که دلش می خواهد انجام می دهد. شاید با این حرف به ما هم شک کنید اما با ارتباط با شرکت فیلیپس راحت متوجه این خواهید شد که ما نماینده فروش فیلیپس هستیم یا خیر اما خود نمایندگی ها نیز گاهی سوءاستفاده می کنند و برای سود بیشتر به فروش تلویزیون فیلیپس تقلبی می پردازنند. البته این مورد خیلی کم است و اکثر آنها به دلیل بازدیدهای مکرر بازرسی فیلیپس از رسته نمایندگی ها خارج شده اند. بهترین راه برای شناسایی تلویزیون اصل از تقلبی باید تنها به نمایندگی مراجعه نمایید. اگر به فرض محال نماینده ای هم تقلب کند، هنگام نصب دستگاه متوجه خواهید شد و نصاب تلویزیون به شما خواهد گفت و نصب و گارانتی نخواهد کرد. در این حالت فورا می توانید با شرکت یا نمایندگی تماس گرفته و خود را از مشکل به وجود آمده راحت کنید.

گارانتی اصلی فیلیپس چه شرکتی است؟

یکی از راههای شناسایی تلویزیون اصلی وجود گارانتی اصلی فیلیپس است. البته عده ای نیز گارانتی اصلی فیلیپس که شرکت شکوفامنش است را کپی کرده اند و روی تلویزیون تقلبی نصب کرده اند. زمان خرید تلویزیون هم هیچ فاکتوری نمی دهند تا شما نتوانید پیگیر شوید. بارها و بارها گفته ایم و خواهیم گفت تا هزینه اعطاء نمایندگی فیلیپس در سراسر ایران را به نفع خود استفاده کنید. قیمت تلویزیون ال ای دی فیلیپس نیز در نمایندگی های فیلیپس نیز ارزانتر است و جنس با گارانتی اصلی به شما خواهند داد. با نمایندگی های اصلی همراه باشید تا از هرگونه تقلب در امان باشید. در صورتیکه از یک فروشگاه اطمینان دارید و می دانید که جنس تقلبی به شما نمی دهد هم می توانید خرید کنید اما برای سرویس دهی بهتر در آینده می توانید به نمایندگی های فروش اعتماد کنید.

گارانتی شکوفامنش
گارانتی شکوفامنش

قیمت تلویزیون ال ای دی فیلیپس

قیمت به چند دسته تقسیم می شود. دسته اول قیمت درب کارخانه است که برای نمایندگی های فروش است. دسته دوم قیمت عمده فروشی است که اختلاف آن با قیمت درب کارخانه 3 درب است. فروشگاه هاییکه نماینده نیستند و می خواهند تلویزیون ال ای دی فیلیپس را بفروشند می توانند با این قیمت خرید کنند. دسته سوم قیمت مصرف کننده است. قیمت تلویزیون ال ای دی فیلیپس برای مصرف کننده به شرح زیر است.

با قیمتهایی که در لیست بالا برای مشاهده شما قرار داده شده می توانید به صورت اینترنتی یا حضوری خرید کنید. شرکت فیلیپس راه خرید اینترنتی تلویزیون فیلیپس نیز فراهم کرده است که با مراجعه به سایت اصلی، خرید را انجام دهید.

راههای ارتباطی با ما

تماس با فیلیپس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.