نمایندگی تلویزیون فیلیپس در کرج

نمایندگی تلویزیون فیلیپس در کرج

نمایندگی تلویزیون فیلیپس در کرج و استان البرز به دو دسته نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش که شامل نصب و گارانتی می شود تقسیم بندی می شود.

فیلیپس مانند هر مارک حرفه ای که در جهان فعالیت دارد یک شرکت حرفه ای با پشتیبانی قدرتمند است. فیلیپس با ساختار قوی که طی 120 سال به آن رسیده است نشان داده که یک شرکتی است که به فکر مشتریان خود است و از لحاظ کیفیت و خدمات پس از فروش به فکر مشتریان خود است. ایران نیز از کشورهای مهمی است که هدف شرکت فیلیپس بوده و همواره در ایران حضور داشته است. فیلیپس در ایران تبلیغات فیزیکی و تلویزیونی کمی داشته که دلیل آن قدرت این برند است. فیلیپس مارکی است که با تبلیغات دروغین به دنبال گول زدن مشتریان خود نیست بلکه با کیفیتی که عرضه می کند خود را نشان می دهد.

نمایندگی فروش تلویزیون فیلیپس در ایران
نمایندگی فروش تلویزیون فیلیپس در ایران

محصولات فیلیپس برای کدام کشور است؟

شرکت فیلیپس کار خود را با تولید رادیو آغاز کرد و این پیشرفته ادامه داشته تا به امروز که یکی از قدرتهای مطلق در جهان است. فیلیپس در هلند قرار دارد. دو کشور مهمی که فیلیپس را تولید می کنند هلند و آلمان است اما فیلیپس نیز مانند هر مارک معروفی یک هلدینگ است که محصولات خود را در کشورهایی که صرفه اقتصادی دارند تولید می کنند. به عنوان مثال تلویزیون فیلیپس در خاورمیانه در ایران تولید می شود و این یک افتخار برای اقتصاد ایران است که می تواند برخی محصولات فیلیپس مانند تلویزیون ال ای دی فیلیپس را به همه جای خاورمیانه صادر کند.

نمایندگی تلویزیون فیلیپس در ایران

شرکت فیلیپس توسط شرکت قدیمی شکوفا الکتریک گارانتی و وارد شده است. ای ابتدا محصولات فیلیپس توسط این شرکت قدرتمند در ایران پشتیبانی شده است. فیلیپس برای راحتی در دسترسی خریداران خود، محصولات فیلیپس را تقسیم بندی کرده است.

  • تلویزیون
  • لوازم خانگی
  • لوازم بهداشتی
  • لوازم بهداشتی کودکان
  • لامپهای اتومبیل
  • تجهیزات پزشکی و فیزیوتراپی

آدرس و تلفن نمایندگی فروش فیلیپس در سایت فیلیپس وجود دارد که توسط آن می توانید به شماره های تماس و آدرس آنها دسترسی داشته باشید. همانطور که گفتیم نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات فیلیپس نیز به شرکت شکوفا الکتریک سپرده شده است.

نمایندگی تلویزیون فیلیپس

بیشترین فروش تلویزیون فیلیپس در کدام شهرها است؟

هر مارکی در برخی شهرها از فروش بیشتری برخوردار است. فیلیپس از برندهایی است که در کرج بیشترین فروش را داشته است. طبق آماری که گوگل در 2020 ارائه داده است بیشترین فروش تلویزیون فیلیپس در کرج و استان البرز بوده و بعد شهر تهران قرار داد در حالیکه جمعیت تهران چند برابر کرج است.

نمایندگی فیلیپس کرج

نمایندگی تلویزیون فیلیپس در کرج

همانطور که در بالا گفتیم، استان البرز در آماری که گوگل اعلام کرده در رتبه اول در ایران قرار دارد و بعد از آن تهران و آذربایجان شرقی و استان خراسان رضوی هستند. با توجه به اینکه شرکت فیلیپس در نزدیکی کرج واقع شده است، نمایندگی تلویزیون فیلیپس در کرج به نمایندگی تهران سپرده شده است. نمایندگی فروش فیلیپس تهران باید براساس طبقه بندی شرکت فیلیپس کلیه تلویزیون های فیلیپس کرج را تامین کند. دلیل این امر کم کردن هزینه های شرکت که در نهایت به کاهش قیمت منجر می شود، می باشد.

نمایندگی تلویزیون فیلیپس
نمایندگی تلویزیون فیلیپس

آیا فیلیپس فروش اینترنتی دارد؟

شرکت فیلیپس یکی از شرکتهایی است که یک سایت حرفه ای دارد. اطلاعات مندرج در سایت در مورد همه محصولات فیلیپس، خصوصا انواع تلویزیون فیلیپس از سایت اصلی فیلیپس بوده و بدرستی ترجمه شده است. تلویزیون های فیلیپس که در ایران تولید و مونتاژ می شود دارای قطعات تایلندی و تایوانی با پنل هلندی است. سایت فیلیپس شرایطی را فراهم کرده که از طریق آن می توانید خرید اینترنتی هم داشته باشید. هم می توانید مبلغ را پرداخت کرده و بعد جنس را تحویل بگیرید و یا می توانید مبلغ را سفارش داده و درب محل پول را پرداخت کنید اما هزینه حمل به عهده خریدار است.

راههای ارتباط با ما

تماس با فیلیپس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.