درباره ما

درباره ما راه روشنی به شما می دهد تا اطلاعات کاملی راجعه به گذشته و حال ما داشته باشید. صنف لوازم خانگی یکی از صنوف گسترده است که برندهای زیادی در آن فعال هستند. نمایندگی فروش فیلیپس در تهران دارنده عاملیت توزیع انواع محصولات خانگی، صوتی تصویری و لوازم آرایشی بهداشتی فیلیپس است.

یکی از ویژگی هایی که باعث تا ما با دگران متمایزتر باشیم شابقه درخشان ما طی 20 سال گذشته بوده است. سیاست اصلی ما صداقت در کنار اجناس اصلی شرکت فیلیپس است. مدیریت مجموعه آقای سید امیر رسولی، کارشناس ارشد رشته اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است که بیش از 20 سال سابقه مفید در توزیع لوازم خانگی دارد. مجموعه اجناسی که در سبد فیلیپس وجود دارد عبارتند از:

 1. لوازم خانگی
 2. لوازم صوتی و تصویری
 3. وسایل برقی آرایشی و بهداشتی مردانه و بانوان
 4. لوازم روشنایی فیلیپس
 5. لوازم بهداشت کودک

وجود تقلب در بازار ایران باعث شده تا اعتماد از بازار برود یا کمتر اعتماد کنند. متاسفانه عده ای سودجو با سوءاستفاده از اعتماد مردم به دنبال سود خود هستند. شرکت فیلیپس به دلیل بازرسی هفتگی که دارد باعث شده تا این عمل ناشایست از نمایندگی های فروش گرفته شود. ما به تکیه بر پشتکار و صداقت و پشتیبانی شرکت فیلیپس توانسته ایم به عنوان یکی از بهترین نمایندگی ها خارجی در ایران باشیم.

 • نمایندگی فروش فیلیپس با دارا بودن کارشناسان فنی و فروش ماهر طی 20 سال فعالیت خود توانسته است تا بهترین سرویس را به مشتریان خود بدهد. یکی از ویژگی هایی که این نمایندگی دارد این است که دارای فروشگاه مرکزی بزرگ بوده و می توانید تا حد امکان و موجودی، انواع محصولات را از نزدیک مشاهده کنید. این خصوصیت را هر نمایندگی ندارد.
 • ویژگی دوم فروش عمده و تک فروشی از طریق اینترنت و فروشگاه است. شما می توانید برای خرید تکی از طریق فروشگاه سایت یا مراجعه حضوری به فروشگاه مرکزی عمل کنید و برای خرید عمده با ما به طور مستقیم تماس بگیرید.
 • ویژگی سوم دارا بودن این نمایندگی به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری برای خدمات دهی بهتر است.
 • ویژگی چهارم را باید به اطلاعات درست کارشناسان فنی و فروش در ارتباط با محصولات دانست. با ما می توانید اطلاعات درست و سالمی در مورد محصولات خانگی، صوتی تصویری و سایر محصولات فیلیپس داشته باشید و با خیالی آسوده خرید کنید.
 • ویژگی پنجم که در ایران بسیار اهمیت دارد و معمولا خریداران با آن مشکل دارند، گارانتی اصلی است.
 • ویژگی ششم مربوط به پاسخگویی 12 ساعته کارشناسان و مدیران مجموعه نمایندگی PHILIPS در سراسر کشور است.
 • راههای ارتباط با ما یا از طریق قسمت تماس با ما و یا از طریق سایت است. ایمیل مرجع برای درافت اطلاعات مورد نیاز عبارتند از amir_rasouli200814@yahoo.com